بسم الله الرحمن الرحیم


دلیل اصلی حمایت حداکثری دولت آمریکا از اسرائیل
دلیل اصلی حمایت حداکثری دولت آمریکا از اسرائیل
حمایت آمریکا اسرائیل اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمبی مقدمه :به نظر اینجانب حمایت حداکثری رژیم حاکم بر ایالات متحده آمریکا از رژیم غاصب و کود
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 15 مرداد 1393 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 56 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

بی مقدمه :
به نظر اینجانب حمایت حداکثری رژیم حاکم بر ایالات متحده آمریکا از رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل فقط و فقط یک دلیل اصلی دارد و آن این است الگو ، ماهیت و نحوه به وجود آمدن این دو رژیم کاملا مشابه یکدیگر است. 
اسرائیل با الگو گرفتن از روش اروپایی های مهاجر به قاره آمریکا در انقراض نسل بومیان آن قاره - که با قتل عام بیرحمانه و فجیع 99 درصد ساکنان بومی از مرد و زن و کودک و پیر و جوان انجام شد و در افکار عمومی آن دوره بومیان آن قاره را مردمی وحشی و به دور از تمدن معرفی کردند و به این طریق از زیر بار مجازات و محکومیت توسط ملت های آزاد و ملت های خودشان شانه خالی کردند - سعی در ایجاد و مشروعیت بخشیدن به حکومت جعلی و جنایتکار خودش کرده است.
بنده پیشنهاد میکنم برای آشنایی با روش ها و اهداف این رژیم کثیف و قاتل کودکان تاریخ تشکیل ایالات متحده آمریکا را مطالعه کنید. آنگاه متوجه خواهید شد که هر دوی اینها ولد نامشروع یک والد خبیثند و علت اینهمه سنخیت و هماهنگی در کردار و رفتار و گفتار بین متولیان این دو رژیم را خواهید فهمید. 
و مطمئنا متوجه خواهید شد که این دو دقیقا برای به آتش کشیدن دنیا و تصفیه و استحاله نژادی تمامی جهان در جهت اهداف امپراطوری زر و زور و به نفع شیاطین و شخص ابلیس سیاه دل در گمراهی نسل بنی آدم شکل گرفته اند و هدفی جز این را دنبال نمیکنند.
مطمئن باشید نفی مشروعیت اسرائیل توسط آمریکا به منزله نفی مشروعیت موجودیت ایالات متحده آمریکا است و جنایتکار دانستن سران رژیم نامشروع اسرائیل به منزله جنایتکار دانستن بنیانگذاران و هیات حاکمه و اسلاف مردم آمریکا و اروپاییهای مهاجر است .
و البته در سال های اخیر ریشه نجش گروهک های تروریستی داعش و النصره و مانند آنها که از سوریه آغاز شد و کم کم در حال آتش زدن دامن جهان اسلام است نیز بر اساس همان تفکر صهیونیستی اسرائیلی های کودک کش شکل گرفته است . (و در همین جا به عنوان یک مسلمان از خیل عظیم مسلمانان عرض میکنم که اگر کشورهای اسلامی هر چه زودتر در داخل و خارج کشورشان دست به کار نشده و به مقابله جدی ، بی ملاحظه دعواهای سیاسی و اعتقادی حقیر و هماهنگ با این تفکر نحس و نجس که زائیده همان اندیشه ایست که رژیم خونخوار ایالات متحده آمریکا و اسرائیل و آل سعود را ایجاد کرده است برنخیزند این آتش دامان آنان را به بدترین شکل ممکن خواهد گرفت و عراق امروز آیینه عبرت است. روزی که مردم سوریه گرفتار این بلای عظیم شدند تقریبا همه کشورهای منطقه سکوت اختیار کردند یا از ضعف نگاه و تحلیل و یا از جهت "فی قلوبهم مرض" و سپس تحت تاثیر نجس ترین و ظالم ترین حکومت های این جهان یعنی چهار ضلعی شوم آمریکا ، اسرائیل ، انگلیس و عربستان آن "فی قلوبهم مرض" ها به حمایت از این جانیان آدم کش پرداختند که در ایران اسلامی نیز شاهد چنین افرادی بودیم.)
و اگر به اتفاقات حال حاضر دنیا از دریچه بالا بنگرید این گفته بنده را تصدیق خواهید کرد که چرا سرخ پوستان آمریکای جنوبی در جنایات اخیر غزه به جای اعراب اینهمه عکس العمل و غیرت از خود نشان دادند و دلیل اینهمه احساسات ضد آمریکایی متراکم در این کشورها را بهتر درک خواهید کرد زیرا فقط یک سرخ پوست است که با پوست و گوشت و مغز استخوان مانند مردم فلسطین طعم تلخ تفکر جهان خواه صهیونیسم را درک کرده است . (و چه بگویم از بلای خانمان سوز تفرقه که مقدمه آن بلای عظیم است؟! ... چه بگویم ؟!!! . . ..
والسلام علی من التبع الهدی
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه نظرات شخصی
____________________________________________________
برچسب ها:
,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی