بسم الله الرحمن الرحیم


رژیم کودک کشی به نام اسرائیل
رژیم کودک کشی به نام اسرائیل
نسل کشی رژیم کودک کش اسرائیل اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیماین روزها دور و بر ما پر است از خبرهای ریز و درشتی که از جنایات اسرائیل و برادران هم پیمان
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 8 مرداد 1393 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 44 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها دور و بر ما پر است از خبرهای ریز و درشتی که از جنایات اسرائیل و برادران هم پیمانش از قبیل داعش میشنویم.
رژیم کودک کشی که بی هیچ شرمی و ترس و نگرانی در سایه حمایت های دنیای استکبار و امپراطوری رسانه ای بی رقیبش دست به هر جنایتی و کشتاری میزند.
اما نظر شخصی بنده که امیدوارم درست نباشد و یا اگر درست است هیچ گاه درستی آن در عمل اثبات نشود این است که اسرائیل از سال 1998 به این طرف در حال پیاده سازی و آزمون و خطا درباره طرحی شیطانی است که طی آن قدم به قدم و مرحله به مرحله خود را برای یک نسل کشی بزرگ و فجیع در سرزمین های اشغالی به طور خاص و خاورمیانه و قسمتی از اروپا به طور عام و با واسطه آماده میکند.

البته این یک نظریه شخصی است و نگارنده در پی تحمیل آن به هیچ کس نیست اما ! نگاهی گذرا به تاریخ شکل گیری و روش های صهیونیسم جهانی و گروه ها و تفکرات ساخته و پرداخته و مورد حمایت او این معنا و این نتیجه را به ذهن نویسنده القاء میکند که طبق برنامه ریزی صهیونیسم جهانی اسرائیل با 3 نسل کشی بزرگ بر دنیا مسلط خواهد شد . اولین نسل کشی در بیخبری مجامع جهانی و سانسور خبری شدید و جو حمایت کورکورانه حکام دنیا به غیر از حکومت ها و ملل عرب مسلمان و خیانت برخی دول عربی سال ها قبل از شکل گیری اسرائیل اتفاق افتاد. یعنی جنگ های بین الملل اول و دوم. نسل کشی یی که آخرین و کوچک ترین برگ دفتر آن در صبرا و شکیلا اتفاق افتاد و البته هنوز هم بسیاری نسبت به آن جاهل و منکرند.

و اکنون اسرائیل در پی موج نسل کشی دوم خود است و دولت ها و مردم احمقی که یا امروز سکوت کرده اند و یا از ددمنشی اسرائیل حمایت میکنند و روز به روز در گرداب پول پرستی فرو میروند نمیدانند که خود از اهداف این نسل کشی خواهند بود .
این نسل کشی بر 3 پایه استوار است
1 - آماده سازی ذهنی و سانسور و وارونه نمایی حداکثری توسط امپراطوری رسانه ای
2 - تا حد امکان غیر مستقیم و ابزاری بودن مثلا ابزاری مثل جنگ جهانی و 
3 - مرحله به مرحله و تدریجی بودن گسترش آن 
که البته به ترتیب از 1 به 3 هرکدام کنترل کننده و اثرگذار بر گزینه بعدی است.
به شما اطمینان میدهم که انسان و نسل بشر و از جمله یهودیان نژاد پرست اسرائیل هم هیچ ارزش و جایگاهی در این امپراطوری صهیون ها ندارد و به فرض که دنیا هم در جهنم نیستی فرو برود برای آنان کاخ و قصوری و تکه زمینی حتی خارج از این کره خاکی کفایت میکند. که هدف آنها بسیار فراتر از عقل محدود مادی چند دنیاپرست و شکم باره کثیف و احمق در گوشه و کنار جهان است...


والسلام علی من التبع الهدی
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه نظرات شخصی
____________________________________________________
برچسب ها:
,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی