X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد
بسم الله الرحمن الرحیم


رژیم کودک کشی به نام اسرائیل
رژیم کودک کشی به نام اسرائیل
نسل کشی رژیم کودک کش اسرائیل اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیماین روزها دور و بر ما پر است از خبرهای ریز و درشتی که از جنایات اسرائیل و برادران هم پیمان
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 8 مرداد 1393 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 40 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها دور و بر ما پر است از خبرهای ریز و درشتی که از جنایات اسرائیل و برادران هم پیمانش از قبیل داعش میشنویم.
رژیم کودک کشی که بی هیچ شرمی و ترس و نگرانی در سایه حمایت های دنیای استکبار و امپراطوری رسانه ای بی رقیبش دست به هر جنایتی و کشتاری میزند.
اما نظر شخصی بنده که امیدوارم درست نباشد و یا اگر درست است هیچ گاه درستی آن در عمل اثبات نشود این است که اسرائیل از سال 1998 به این طرف در حال پیاده سازی و آزمون و خطا درباره طرحی شیطانی است که طی آن قدم به قدم و مرحله به مرحله خود را برای یک نسل کشی بزرگ و فجیع در سرزمین های اشغالی به طور خاص و خاورمیانه و قسمتی از اروپا به طور عام و با واسطه آماده میکند.

البته این یک نظریه شخصی است و نگارنده در پی تحمیل آن به هیچ کس نیست اما ! نگاهی گذرا به تاریخ شکل گیری و روش های صهیونیسم جهانی و گروه ها و تفکرات ساخته و پرداخته و مورد حمایت او این معنا و این نتیجه را به ذهن نویسنده القاء میکند که طبق برنامه ریزی صهیونیسم جهانی اسرائیل با 3 نسل کشی بزرگ بر دنیا مسلط خواهد شد . اولین نسل کشی در بیخبری مجامع جهانی و سانسور خبری شدید و جو حمایت کورکورانه حکام دنیا به غیر از حکومت ها و ملل عرب مسلمان و خیانت برخی دول عربی سال ها قبل از شکل گیری اسرائیل اتفاق افتاد. یعنی جنگ های بین الملل اول و دوم. نسل کشی یی که آخرین و کوچک ترین برگ دفتر آن در صبرا و شکیلا اتفاق افتاد و البته هنوز هم بسیاری نسبت به آن جاهل و منکرند.

و اکنون اسرائیل در پی موج نسل کشی دوم خود است و دولت ها و مردم احمقی که یا امروز سکوت کرده اند و یا از ددمنشی اسرائیل حمایت میکنند و روز به روز در گرداب پول پرستی فرو میروند نمیدانند که خود از اهداف این نسل کشی خواهند بود .
این نسل کشی بر 3 پایه استوار است
1 - آماده سازی ذهنی و سانسور و وارونه نمایی حداکثری توسط امپراطوری رسانه ای
2 - تا حد امکان غیر مستقیم و ابزاری بودن مثلا ابزاری مثل جنگ جهانی و 
3 - مرحله به مرحله و تدریجی بودن گسترش آن 
که البته به ترتیب از 1 به 3 هرکدام کنترل کننده و اثرگذار بر گزینه بعدی است.
به شما اطمینان میدهم که انسان و نسل بشر و از جمله یهودیان نژاد پرست اسرائیل هم هیچ ارزش و جایگاهی در این امپراطوری صهیون ها ندارد و به فرض که دنیا هم در جهنم نیستی فرو برود برای آنان کاخ و قصوری و تکه زمینی حتی خارج از این کره خاکی کفایت میکند. که هدف آنها بسیار فراتر از عقل محدود مادی چند دنیاپرست و شکم باره کثیف و احمق در گوشه و کنار جهان است...


والسلام علی من التبع الهدی
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه نظرات شخصی
____________________________________________________
برچسب ها:
,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی