بسم الله الرحمن الرحیم


سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی مبارک باد
سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی مبارک باد
حماسه سیاسی حماسه اقتصادی اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمامسال را با سلام و ذکر یا زهرا سلام الله علیها از زبان رهبر فرزانه انقلاب شروع کردیم و متب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 1 فروردین 1392 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 154 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

امسال را با سلام و ذکر یا زهرا سلام الله علیها از زبان رهبر فرزانه انقلاب شروع کردیم و متبرک نمودیم. و چه آغاز نیکو و خجسته ای است این آغاز که میگویند سالی که نکوست از بهارش پیداست. ان شاء الله امسالمان بوی حضرت زهرا بگیرد. و ان شاء الله موفق شویم تا حسینی و فاطمی رفتار کنیم.
شاه کلید حل مشکلات لاینحل و قفل های بسته ذکر بی بی دو عالم حضرت صدیقه کبری سلام الله علیهاست. امسال نتوانستم توفیق زیارت کربلای ایران را داشته باشم. دلم برای خاک خوشبوی شلمچه تنگ است. آنجا که آسمانش بوی یکرنگی میدهد و زمینش بوی چادر خاکی زهرا. آنجا که اگر خوب دقت کنی شاید فرقی بین آسمان و زمینش بیابی. من که تا به حال نیافته ام. و از من نپرس که اینها را به چه دلیل بر زبان می آورم. 
امام صادق علیهم السلام  فرمودند : ما اهل بیت هرگاه کارد به استخوانمان میرسد متوسل به مادر پهلو شکسته مان میشویم. افرادی مثل حقیر هر لحظه و هرآن به فضل الهی خوشبینیم و انتظار تفضل و رحمت از درگاه بیکرانش را میکشیم اما! امسال برای بنده امید رنگ و بوی دیگری دارد. امسال را در حالی آغاز کرده ام که میدانم به برکت نام نامی حضرت زهرا توفیقات بزرگی در انتظار ماست. هر توفیقی ظرفیتی میخواهد و کدام ملت پرظرفیت تر از ملتی که در برابر نام مقدس صدیقه طاهره سلام الله علیها اینچنین کرنش و احترام میکنند. در آسمان این سرزمین هر جا را که مینگری رشته های طلایی محبت مادر رو به آسمان ملکوت بالا میروند و برای فرشتگان آن سجده اول را معنا میکنند. اینجا در سرزمینی که نوروز باستانی اش در برابر عشق ازلی مادر کرنش کرده است جایی برای ناامیدی و شکست نیست. توفیق از نظر بنده رسیدن به مال و ثروت و مقام نیست بلکه در رسیدن به خداست و در اینکه هر کس قدر خود را بداند. توفیق نرفتن زیر بار حرف زور است. 
این رایحه دلپذیر عشق مادر در این نوروز باستانی بر شما ملت سرافراز خجسته و مبارک باد.


والسلام علی من التبع الهدی
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه دل نوشته ها
____________________________________________________
برچسب ها:
,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی