بسم الله الرحمن الرحیم


صلی الله علیک یا رسول الله و علی اهل بیتک الطیبین الطاهرین
صلی الله علیک یا رسول الله و علی اهل بیتک الطیبین الطاهرین
محکومیت جنایت هتک حرمت پیامبر رحمت اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمصلی الله علیک یا رسول الله و علی اهل بیتک الطیبین الطاهرینپیام رهبر معظم در محکومیت جنایت
نوشته شده در تاريخ جمعه 24 شهریور 1391 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 147 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم
صلی الله علیک یا رسول الله و علی اهل بیتک الطیبین الطاهرین


سلام بر تو ای پیامبر رحمت . سلام بر تو ای خورشید درخشان انسانیت . سلام بر تو ای آخرین فرستاده خدا بر زمین . چه جسارتها که به شما نکردند و چه توهین هایی که ننمودند . در برابر نور وجود ملکوتیت ایستادند و آزارت دادند . از دشمنی با تو چه قبل از تولدت و چه در زمان حیات سراسر برکتت و چه پس از وفاتت لحظه ای دست برنداشتند . لعنت خدا بر همه آنها باد . بر دنباله روهایشان و بر این اخیرا توهین کنندگان به مقام و شخصیت والای تو . جانم ناقابل تر از آن است که بگویم به فدایت . در برابر نور وجود تو ، در برابر عظمتت چه دارم که فدایت کنم که هر چه دارم و دارند به واسطه برکت وجود توست که حق سبحانه فرمود : لولاک لما خلقت الافلاک .
آنهایی که امروز به شما توهین میکنند نیز وجودشان به برکت نور توست که وجود یافته و لعنت دائمی خداوند بر این وجود نحسشان . هر آنچه دارم فدای تو باد . مال و جان و آبرویم ، تمام داشته ها و نداشته هایم ، همه عالم فدای تو باد . 
این جنایت و هزاران جنایت دیگر را رقم میزنند تا به خیال خود در دنیا آتش اختلافات مذهبی و قومی و فبیله ای و فکری را روشن کنند و به جان عزیزت قسم ناتوانند . امروز تمامی مستضعفین جهان برخواسته اند نه از جای خود بلکه از میان آتش اختلافی که سالهاست آنان را بازیچه هوس بازی شیاطین نموده است . مرگ بر استعمار استعمارگران و مرگ بر تفرقه تفرقه افکنان .
من هرگز دیگر فریب این شیاطین را نخواهم خورد و هدف را گم نخواهم کرد . من با برادران خود از عرب و عجم ، فارس و کرد ، ترک و لر ، کلیمی و زرتشتی ، مسیحی و مسلمان و شیعه و سنی به جنگی کورکورانه و از سر تعصب برنخواهم خواست . دشمن اصلی خویش را گم نخواهم کرد و هر چه فریاد دارم بر سر ام الفسادها خواهم زد . اسرائیل و دولتهای آمریکا و انگلیس و سرسپردگان آنها نه تنها دشمن من و ایرانیان و مسلمانان ، بلکه دشمن بشریت اند و من لبه شمشیر تیز خویش را برای گردن زدن آنان و حمایت از مظلومین عالم به کار خواهم بست نه برای جنگ با برادران انسانی خویش ، و این نابکاران روزگار آرزوی جنگ صلیبی دیگر و جنگ شیعه و سنی و بودایی و مسلمان و مسیحی و کلیمی و عرب و عجم و کرد و بلوچ و هندو را به گور خواهند برد  ان شاء الله . آخرین جنگی که در خواهد گرفت میان شیطان و پیروان او و مهدی و سربازان جان برکفش خواهد بود . لحظه ها را میشمارم و خویش را برای آن روز میسازم و آماده میکنم . سهم مهدی فاطمه عج آنروز گردن زدن شیطان و سهم من یک صهیون یا یک وهابی یا یک ... خواهد بود . والله متم نوره و لو کره الکافرون .

والسلام علی من التبع الهدی
.
.
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه موضوعات قرآنیهمه دل نوشته ها
____________________________________________________
برچسب ها:
,,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی