بسم الله الرحمن الرحیم


طرح انگلیسی پایتخت - کد 10س21الف عین
طرح انگلیسی پایتخت - کد 10س21الف عین
به بهانه پخش سریال پایتخت 2 اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطیننوروز باستانی امسال با تمام زیباییهایش آمد. طلیعه بهار با نام مادر پهلو شکسته گره خورد و صحنه های ارادت این کشور
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 13 فروردین 1392 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 151 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین


نوروز باستانی امسال با تمام زیباییهایش آمد. طلیعه بهار با نام مادر پهلو شکسته گره خورد و صحنه های ارادت این کشور آسمانی را بیش از پیش جلوه گر ساخت. و همگان فهمیدند که ملیت ما در برابر حق کرنش میکنند و رمز سربلندی  را فهمیده اند. و خدا را شکر بر نعمت هایش.

اما! در بین الطلوعین 13 فروردین 1392 دلم بسیار گرفته است. نوروز سال قبل بود که سریالی ساخته شد به نام پایتخت که مملو بود از توهین به قوم مازنی و طبری و در یک کلام مازنی ها را انسان هایی فاقد تمدن، ساده لوح و بیسواد جلوه گر ساخت و زیر پوشش چند "یا امام رضا" گفتن هر چه توهین میخواست به مازنی و نماز خوان ها و امام رضا علیهم السلام کرد و رفت. اعتراض های بسیاری شد و صدا و سیما در یک اقدام عجیب که بوی عمروعاص را در کشور پراکند دست به پخش گزارشی در اخبار سراری همه شبکه ها زد که مازنی ها را خوشحال و راضی نشان میداد. و لعنت بر عمرو عاص و دنبال کنندگان راه او.

این واقعه تاسف بار و نظایر آن و دستمایه قرار دادن تمسخر بر لهجه های محلی برای خنده ملت و همچنین بیشعور و عقب افتاده نشان دادن همه قومیت ها الا لهجه تهران و تهرانی از زمان طاغوت در صدا و سیما باب بوده و در آن رژیم منحوس اهداف خود را دنبال میکرده است.

اما! با وقوع انقلاب اسلامی ایران و تشکیل جمهوری اسلامی انتظار میرفت تا این رسم تفرقه افکنانه انگلیسی و بسیاری سنت های غلط و طاغوتی دیگر مثل تبلیغ اشرافی گری از این ارگان رخت بربندد. بخصوص اینکه انتصاب رئیس صدا و سیما به عهده مقام ولی فقیه گذاشته شده بود. و مع الاسف چنین نشد و اکثر آقایان مدیر در صدا و سیما به سفارشات ولی فقیه بی توجهی کرده و راه ریا و عصیان را پیش گرفتند. و لعنت بر ریاکار و عصیان گر.

این جملات را از سر درد و در حالی مینویسم که صدا و سیما اقدام به ساخت و پخش سریال پایتخت 2 با حمایت های مستقیم و علنی شخص ضرغامی نموده و همان توهین ها و بدتر از آن را به قومیت مازنی و طبری، همه دینداران و نمازخوان ها روا داشته است. این جملات به جایی نمیرسند و جز عده ای انگشت شمار -شاید- آن را نخواهند خواند ولی خداوند متعال ناظر و شاهد اعمال ماست و از آن فریادرس بیچارگان مرگ دردناک پس از بیچارگی و مورد تمسخر قرار گرفتن را برای عوامل آن سریال انگلیس شادکن و علی الخصوص شخص ضرغامی انگلیسی خواستارم.

و به آقای ضرغامی توصیه میکنم به جای اینکه باد به دماغ مبارک انداخته و برای محبوبیت و رای آوردن در انتخابات های آینده تن به هر طرح انگلیسی و تفرقه افکنانه بدهند و سیاست های کنترل افکار عمومی انگلیسی و عمروعاصی را پیش بگیرند قدری به عاقبت آخرتی این اعمال بی شرمانه و رگ و ریشه و اصلیت خود نگاهی بیندازند و حتما از والده محترم در مورد هویت ابوی بزرگوارشان تحقیق گسترده نمایند و در صدا و سیما منتشر کنند. عمروعاص نیز به عنوان الگوی ایشان این تحقیقات را انجام داد و برادری خود با معاویه را در بین مردم منتشر ساخت. بنده مطمئنم اگر عمروعاص در این دوره زندگی میکرد راهی جز راه آقایان را پیش نمیگرفت.

و سخن آخر اینکه مازندران یا طبرستان مانند بسیاری دیگر از نقاط کشور نوابغ و بزرگان علمی و دینی بسیاری تقدیم اسلام نموده است و مردم مازندران از بدو قبول اسلام شیعه اثنا عشری بوده اند و مازندران پناهگاه بسیاری از فرزندان امام موسی کاظم علیهم السلام بوده است. در فتنه 78 و 88 مازنی ها و طبری ها مخصوصا علمای آن نقش بسزایی در روشنگری و نویر افکار عمومی داشته و دارند و همچنین میتوان با وجود بزرگانی مانند علامه حسن زاده آملی و علامه جوادی آملی و علامه بهجت رحمه الله مازندران و شمال کشور را قطب عرفانی جهان اسلام به شمار آورد و در دو سال اخیر شاهدیم که استکبار و دشمنان تشیع حملات وسیع فکری و اعتقادی را به علما و مردم ولایی مازندران آغاز نموده اند از تمسخرهای پیامکی گرفته تا زیر سوال بردن اعتقادات علمای آن و همین دشمنان باید از آقای ضرغامی و عوامل سریال پایتخت و مشابه آن بسیار ممنون باشند که برنامه های تفرقه افکنانه آنها را که صدها سال زمان میبرد به طرفه العینی اجرا نموده و در این راه خدمات بسیاری را به استکبار و دشمنان اسلام و تشیع عرضه میدارند. خدایشان هلاک فجیع فرماید و درس عبرتی گرداند برای سایر عمروعاص ها و بیگانه پرست های زمان. ان شاء الله.


اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک.

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه دل نوشته ها
____________________________________________________
برچسب ها:

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی