بسم الله الرحمن الرحیم


ماشاء الله بختیاری با غیرت
ماشاء الله بختیاری با غیرت
بختیاری غیرت شرف خشم انقلابی اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمبا سلام و عرض ارادت به محضر تمامی اقوام با غیرت و خونگرم و مسلمان و انقلابی بختیاری بدینوس
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 28 بهمن 1392 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 160 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ارادت به محضر تمامی اقوام با غیرت و خونگرم و مسلمان و انقلابی بختیاری بدینوسیله حمایت خالصانه خود را از حرکت انقلابی و مستحکم این مردمان غیور اعلام میدارم. و اعلام میکنم که در راس همه توهین کنندگان به اقوام ایرانی خود ضرغامی عمر و عاص صفت قرار دارد . و از این برادران غیور تقاضا دارم تا حذف کامل ضرغامی و ضرغامی صفتان تلاش نمایند. باید ریشه اینگونه حرکات مذبوحانه و دشمن شادکن عوامل با غرض یا نفهم صدا و سیما در به تمسخر گرفتن و توهین به اقوام مختلف ایرانی و این خودشیفتگی شیطانی نسبت به تهران و لهجه تهرانی برای همیشه خشکانده شود. هر چند این وبلاگ بازدید کننده چندانی نداشته و حرف اینجانب جز در دایره اندکی به تعداد انگشتان دست نفوذ نخواهد کرد ولی از خداوند منان ریشه کن شدن این حلقه فساد و توهین به اقوام انقلابی ایران و لهجه های شیرین سراسر مملکتم را خواستارم. که او یار مظلومان و دادخواه ستم دیدگان است. 

از درگاه خداوند متعال میخواهم که این نفهم های بی ادب را به دست اقوام غیور و انقلابی و شهید داده این مملکت بر سرجایشان طوری بنشاند که نشیمنگاهشان برای همیشه خرد از غیرت انقلابی مردمان این سرزمین گردد و برای اقوام ترک و لر و مازنی و گیلک در سرتاسر ایران غیرت بختیاری و صبر انقلابی را خواستارم .

والسلام علی من التبع الهدی
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه نظرات شخصیهمه دل نوشته ها
____________________________________________________
برچسب ها:
,,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی