بسم الله الرحمن الرحیم


حمایت از مسلمانان مظلوم میانمار
حمایت از مسلمانان مظلوم میانمار
میانمار برمه نسل کشی جنایت تجاوز قتل هتک حرمت سکوت خبری زنده سوزانی تخریب و آتش زدن مسجد اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمتوجه : مطالب این پست در حال بروز شدن میباشدبرای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب برویدآخرین برو
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 18 مرداد 1391 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 178 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین


بسم الله الرحمن الرحیم

توجه : مطالب این پست در حال بروز شدن میباشد

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید

آخرین بروز رسانی در تاریخ 11 آبان ماه 1391با سلام 

 همانطور که در جریان هستید مردم مسلمان میانمار سالهاست که مورد تبعیض ظالمانه و خشونت قرار دارند متاسفانه اخیرا موج خشونت وسیع علیه این مردم بی پناه منجر به کشته شدن 20000 مسلمان بی گناه و آواره شدن صدها هزار نفر از این مردم مسلمان شده است برای اینکه بتوانیم صدای این مردم بی پناه را به گوش جامعه جهانی رسانده و مانع خشونت بیشتر علیه ایشان باشیم دادخواستی به شرح لینک زیر تهیه شده استhttp://www.ipetitions.com/petition/stop-violence-against-muslim-minority-in-myanmar/  

لطفا در راستای حمایت از این مردم مسلمان دادخواست را امضا نموده و برای تمامی دوستان و همکاران خود ارسال نمایید 

 با تشکر


به تکذیب هایی که در مورد میانمار منتشر میشود توجه نکنید کافی است لینک های زیر را دنبال کنید تا حقیقت برایتان آشکار شود البته بنده هم از مطالب دروغی که به هر علتی منتشر شده است متاسفم اما ! این دلیل بر نادیده گرفتن و حذف جنایات میانمار نیست . مظلومین میانمار در خفقان و ظلم و جنایت بسر میبرند . البته آنها تنها ملت مظلوم نیستند .

براي امضاء دادخواست كافي است به آدرس لينك شده در بالا برويد . متن دادخواست به چند زبان زنده دنيا از جمله فارسي نمايش داده ميشود . پس از مطالعه در صورت تمايل اسم و ايميل و كشور خود را وارد نماييد و بر روي sign now كليك كنيد . صفحه پرداخت پول اختياري بوده و اجباري نيست . ميتوانيد پس از امضاء اسم و كشور خود را در تب signatures مشاهده كنيد . امضاء بیشتر تسریع در به جریان افتادن دادخواست را در پی دارد . 

همه سکوت کرده اند . هنوز دادخواست دانشجویان اسلام گرای هلندی به جریان نیفتاده است . رئیس دولت نظامی برمه همه چیز را رد میکند . وبلاگها از تکاپو افتاده اند . سایت های رسمی از تکاپو افتاده اند . رسانه های داخلی و خارجی هیچ چیزی را پوشش نمیدهند . فعالیت سازمانهای بشردوستانه از جمله پزشکان بدون مرز در اندونزی برای آوارگان میانماری ممنوع اعلام شده است . کشورهایی که به این مردم پناه داده اند در تکاپوی اخراج آنها در اولین فرصت ممکن هستند . 15 عکس دروغ از میانمار بهانه انکار همه چیز شده است . تنها چند کشور اسلامی ( از جمله ایران ) و نمایندگان حقوق بشر سازمان ملل هر از چند گاهی اظهار نگرانی میکنند . هنوز هم کسی از خود نپرسیده است چرا با اینکه به فرموده معمار کبیر انقلاب راه قدس از کربلا میگذرد ایشان جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس اعلام کردند . همه برای سکوت خود دلیل قابل قبولی دارند . حتی در بوسنی هم پس از کشتن ده ها هزار نفر کسی کاری از پیش نبرد . کسی از خود نمیپرسد 300000 مسلمان آواره و بی خانمان که هیچ منبع ارتزاقی ندارند چگونه هنوز زنده اند . برگ درختان هم نمیتواند 300000 نفر را سیر کند . کسی نمیداند تکلیف زنانی که به آنها تجاوز شده است چه میشود . بوی جنازه های سوخته هنوز به مشام مردم دنیا نرسیده است . البته اگر برسد هم ، باز همه شان بهانه ای دارند . 

منبع : mehrnews.com

آمارهای رسمی آخرین آمار این جنایات سازمان یافته علیه مسلمانان را 20000 نفر و سازمانهای غیر رسمی 50000 نفر تخمین زده اند . (آمارهای رسمی مفقود شدگان را که دولت برمه به دلیل اینکه خودش صحنه گردان این جنایت است هیچ تلاشی برای یافتن آنها نمیکند به حساب کشته شدگان نمی آورند در حالی که همه میدانند مفقودین همان سر به نیست شدگان هستند . )

دولت نظامی برمه تعداد کشته ها را بسیار کمتر از مقدار واقعی اعلام میکند . این در حالی است که هیچ گونه اجازه ای به خبرنگاران داخلی و خارجی جهت پوشش وقایع داده نمیشود . آنچه که جامعه جهانی میداند از زبان کسانی است که توانسته اند از این نسل کشی جان سالم بدر ببرند و آمارها از گفته های شاهدان عینی تقریب زده شده است . مسلمانان روهینگا در محاصره کامل نظامیان و بوداییان تندرو قرار دارند و دولت و نهادهای وابسته به دولت و بوداییان تندرو حتی فروش و در اختیار قرار دادن مایحتاج اولیه زندگی را به آنها ممنوع اعلام کرده اند و با متخلفین برخورد های شدید صورت میگیرد . آنچه در برمه در جریان است یک نسل کشی با هر روش ممکن است . مسلمانان روهینگا یا باید بمیرند یا از این کشور بگریزند . اینجانب معتقدم در سکوت تهوع آور دنیای زر و زور یک جنایت علیه بشریت در جریان است . جنایتی که تا سالها ابعاد واقعی آن مخفی خواهد ماند . روستاهایی که خانه های آن در عرض چند ساعت میسوزند و جمعیت آن که گاهی به هزار تا دو هزار میرسد ناپدید میشوند . زنانی که شاهد زنده زنده سوختن شوهران و پسران و برادرانشان و تجاوز و هتک حرمت بوده اند و اگر نمرده اند با مرده هیچ فرقی ندارند . سرهایی که بریده شده اند . زیر سنگ له شده اند . رگهایی که بریده شده اند . حتی اگر آمار کشته شدگان آن چیزی باشد که دولت برمه اعلام میکند ، کشتن انسان هایی بی دفاع به این طرز فجیع و دلخراش جنایت علیه بشریت است و ننگی است بر دامان دنیا . اگر دنیای شما این است خاک بر سر دنیا . نمیخواهم در این دنیای کثیف نفس بکشم . تنها دل خوشی ام عزیز فاطمه است که جایی در این دنیا به کوری چشم شیطان و دنبال کنندگانش هست ، نفس میکشد و به امر خدا روزی ظالمان را خرد خواهد کرد و شیرازه شان را حتی اگر پشت به کوههای سر به فلک کشیده داشته باشند همچون پنبه زده از هم خواهد پاشید . همو که به امر خدا تعقیب کننده ظالمان و ستمگران است . زود است که دلهای انسان با قدرت نمایی او شفا بگیرد ان شاء الله .


متاسفانه سایت iran4myanmar.ir هم از فعالیت افتاده . چرا شو نمیدونم . از عزیزانی که مسلط به زبان های خارجی هستن تقاضا دارم در سایت های اجتماعی اطلاع رسانی کنند . در خارج از ایران پوشش خبری صفره . کسی به کسی نیست . از اینهمه بیتفاوتی و سکوت انسان حیرت میکنه .

متاسفانه شاهد موج جدیدی از بی اهمیت جلوه دادن مسایل میانمار به بهانه انتشار چند عکس دروغی در خبرها و اظهارات وزیر امور خارجه هستیم . هر چند آمار قطعی وجود ندارد اما ! وجود بی عدالتی و کشتار توسط دولت نظامی و گروه های تندروی بودایی مورد حمایت دولت برمه ثابت شده است . آنهم نه طی چند ماه گذشته بلکه طی سالها . به گزارش های کمیسیون حقوق بشر که اخیرا از آنجا بازدید کرده اند مراجعه کنید . بنده اطمینان کامل دارم که خشونت ها و کشتارها در سایه بی تفاوتی و تفرقه امت اسلامی به این زودیها متوقف نخواهد شد . و سازمان ملل هم که آلت دست چند کشور معدود است .

نظر شخصی بنده : نسل کشی میانمار بخشی از یک سناریوی کلی و جهانی و طولانی مدت از طرف استعمار و استثمار (به سرکردگی شیطان رجیم ) است که در آن طی سالها از ظرفیت های مذاهب و فرق و قومیت ها ی مختلف برای ایجاد آتش اختلاف و کینه و دشمنی در میان اقوام ، مذاهب و فرق و ملیت ها و نژادها و کشورهای مختلف استفاده و اجماع جهانی را ضعیف و غیرممکن کنند و در نهایت طول عمر تسلط شوم خود بر دنیا را تداوم ببخشند .

توجه بسیار مهم : مشاهده کلیپ ها برای بیماران قلبی و زنان و کودکان به هیچ وجه توصیه نمی شود .

دانلود نماهنگ میانمار 1  منبع : iran4myanmar.ir
دانلود گزارش خبری IRIBN  منبع : iran4myanmar.ir
دانلود بولتن خبری مشروح  منبع : iran4myanmar.ir
دانلود بولتن خبری خلاصه   منبع : iran4myanmar.ir
اطلاعات بیشتر در iran4myanmar.ir

ای انسان ! برای انسانیت این سکوت مرگ بار را بشکن !!!

والسلام  علی من التبع الهدی

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : کل اخبارهمه دانلود ها

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی