بسم الله الرحمن الرحیم


اطلاع رسانی در مورد شیعیان مظلوم پاراچنار
اطلاع رسانی در مورد شیعیان مظلوم پاراچنار
جنایت کشتار سربریدن شیعه ستیزی اسلام دروغین طالبان وهابیت اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمپاراچنار منطقه ای در پاکستان است که حدود 600 تا 700 هزار شیعه دارد و از چهار طرف در محاصره
نوشته شده در تاريخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 234 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

پاراچنار منطقه ای در پاکستان است که حدود 600 تا 700 هزار شیعه دارد و از چهار طرف در محاصره طالبان و گروه های تکفیری القاعده و وهابی قرار دارد . شیعیان این منطقه به انقلاب اسلامی ایران دلبستگی خاصی دارند . در خانه ها و مساجدشان عکس های حضرت امام رحمة الله علیه و رهبری و شهدای انقلاب را نسب کرده اند . آنها در جریان جنگ تحمیلی در هنگام پیروزی های لشگریان اسلام در مناطق خودشان جشن و پایکوبی میکردند و هنوز هم دلبسته انقلاب اسلامی و شعارهای وحدت بخش آن هستند . 


استکبار جهانی در ادامه سیاستهای تفرقه افکنانه خود از این منطقه نیز غافل نمانده است . آنها چندین سال پیاپی است که از طرف گروههای تکفیری و طالبان و القائده و وهابی مورد هجوم و کشتار وحشیانه قرار میگیرند . تقریبا هر روز گروهی از این مردم به شکل فجیعی سلاخی میشوند . آنها را مثله کرده و سپس سر میبرند . این میثم تمارها فقط و فقط به جرم شیعه بودن و عشق امیرالمومنین علیه السلام را در سینه داشتن مثله میشوند . اگر کمی وقت صرف کنید و در اینترنت به جستجو بپردازید عکس ها و فیلم های تکان دهنده ای از این جنایت ها را مشاهده خواهید کرد . 
شیعیان این مناطق اما هنوز هم به ندای ملکوتی امام راحل و نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری حفظه الله لبیک میگویند و با وجود دارا بودن امکانات کافی و توان کامل در اکثر قریب به اتفاق موارد دست به مقابله به مثل و انتقام کور نزده اند و فقط در صورت شناسایی جنایت کاران آنها را مجازات کرده اند . آنها به خوبی از نقشه های شوم امپریالیزم جهانی آگاهند . البته فعلا درگیریها فروکش کرده است . اما ! مردم آن هنوز هم در محاصره نسبی و خطر قرار دارند و هنوز هم به قتل میرسند . 
بنده هم معتقدم که ما با برادران اهل تسنن هرگز دشمنی نداریم و این جماعت کوردل و جنایت کار نیز یا مزدور و سرسپرده استکبارند و یا بر اثر جهالتشان آلت دست مزدوران استکبار شده اند اما ! میخواهم دو سوال انتقادی را مطرح کنم :
.

.
1 - چرا علمای اهل تسنن به مقابله با عالم نمایانی که حکم به ارتداد و قتل فرقه های دیگر میدهند نپرداخته و به طور گسترده انها را محکوم و منزوی نمیسازند در حالی که علمای شیعه تا به حال حکم ارتداد هیچ فرقه ای از مسلمانان اهل تسنن را نداده و هرگز شیعیان را ترقیب به کشتار سنی ها نکرده اند و اعلام کرده اند هر کس از شیعه یا سنی دست به کشتار مسلمانان بزند ظالم است  ؟!
2 - چرا دستگاه دیپلماسی و خبری کشورمان در رابطه با این قضایا و قضایای مشابه بی تفاوت و منفعل است و سیاست سکوت را در قبال این کشتارهای تفرقه افکنانه در پیش گرفته است . در حالی که با اندکی تامل و تفکر و هماهنگی با علما و مراجع تقلید میتوان هم ساکت نبود و هم تفرقه افکنی نکرد و یا به آن دامن نزد ؟!
در خاتمه عرض سلام و ارادت خود را به این تمارهای زمان اعلام داشته و صبر و شکیبایی و رفع فتنه ها را برای آنان از خداوند منان مسئلت دارم .
برای دیدن جند عکس و لینکهای مرتبط و منبع میتوانید به ادامه مطلب بروید . 
توجه : مشاهده عکس هایی که در ادامه مطلب آمده است به همگان توصیه نمیشود . لطفا در صورت امکان از مشاهده آنها صرف نظر نمایید .
والسلام علی من التبع الهدی
.
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه نظرات شخصیهمه ایده هاهمه مطالب اطلاعات عمومیهمه دل نوشته ها
____________________________________________________
برچسب ها:
,,,,,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی