بسم الله الرحمن الرحیم


وسیله هایی که هدف را میپوشانند
وسیله هایی که هدف را میپوشانند
فتنه اکبر بی بصیرتی و بی تفاوتی خواص ظاهر سازی اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطینبسم الله الرحمن الرحیمهمیشه گفته اند: هدف وسیله را توجیح نمیکند. و این حرف کاملا درستی است. در مکتب اسلام و مخصو
نوشته شده در تاريخ جمعه 22 دی 1391 توسط اباذر حسن زاده | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 156 بار

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و من همزات الشیاطین

بسم الله الرحمن الرحیم

همیشه گفته اند: "هدف وسیله را توجیح نمیکند." و این حرف کاملا درستی است. در مکتب اسلام و مخصوصا تشیع هدف وسیله را توجیح نمیکند.
اما! امروز میخواهم از وسیله هایی صحبت کنم و از اهدافی که بسیار پسندیده و زیبا هستند. میدانم آنچه خواهم گفت ربطی به جمله معروفی که در بالا آمد ندارد. اما! بهانه ای شد برای درددلی تازه. امروز گرفتار دروغگوهایی شده ایم که خیلی قشنگ حرف میزنند و از اهداف زیبا میگویند و ظاهری مردم پسند و اسلامی میگیرند. از ولایت فقیه، از امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، از پیغمبر اسلام، از جهاد و مقاومت میگویند و از هر چه که قاطبه مستضعف جهان قلبا میپسندند و به آن عشق میورزند، اما! در باطن و در خفا و در پشت آن ظاهر زیبا اهداف دنیوی و مادی خود را دنبال میکنند. به نظر این حقیر فتنه اکبر همین است و این همان فتنه ای است که دامن مردم زمان بعد از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و ائمه معصومین علیه الصلوة و السلام را گرفت و تاریخ را به بیراهه ای برد که امروز ما شیعیان، یتیم و بینوا مانده ایم و غریب. این فتنه محملی جز بی بصیرتی و بی تفاوتی خواص ندارد. اینجانب مطمئنم که فتنه غصب خلافت و بی تفاوتی و بی بصیرتی خواص از زمان پیامبر اسلام و در زمان حیات ایشان آغاز شد. پرورش یافت و بالاخره پس از رحلت آن بزرگوار به بار نشست.
در این زمان عوامی چون این حقیر باید چشم و گوشمان را باز کنیم. دنبال هر کسی که تظاهری دارد و از عملش و نیاتش مطمئن نیستیم راه نیفتیم و به به و چه چه راه نیندازیم و به خاطر مطاع قلیل دنیا به چشم پوشی و بی تفاوتی و سیاهی لشگری این و آن روی نیاوریم. این حقیر که جز این چند خط و نظیر این، کار خاصی از دستم ساخته نیست. اما! آرزو میکنم در این دوره حساس تاریخی و در مقطع حساس کنونی عام و خاص به برکت بصیرت علوی و عشق حسینی این فتنه اکبر و این گردنه خطرناک بلا و این آزمایش بزرگ الهی را به سلامت پشت سر بگذارند و خود را برای آزمایش های بزرگ تر آماده کنند. ان شاء الله!
والسلام علی من التبع الهدی
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب : همه نظرات شخصیهمه دل نوشته ها
____________________________________________________
برچسب ها:
,,

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی